Om oss

Vi skaper arkitektur av ulik art ved å skape egen identitet gjennom tilpasning, utforming og med et søkelys på innovasjon og bærekraftmålene. Vi skaper arkitektur for deg gjennom god kommunikasjon hvor vår ambisjon er å overraske, begeistre og svare til forventninger!

Margit Solibakke Klev

Sivilarkitekt MNAL
92 44 44 76
margit@nilstveit.no

Nicolas Jury

Sivilarkitekt MNAL / Faglig leder Prosjektutvikling
467 99 490
nico@nilstveit.no

Leif Krogsgaard

Leif Krogsgaard Bergersen

Sivilarkitekt MNAL / Faglig leder Prosjektutvikling
901 50 106
leif@nilstveit.no

Nils Tveit

Nils Tveit

Partner/ Arkitekt
909 21 113
nils@nilstveit.no

Nick Torsteinsrud-Smith

Sivilarkitekt MNAL
969 00 979
nick@nilstveit.no

Pawel Bogdan Kruk

Partner / Sivilarkitekt MNAL
969 00 977
pawel@nilstveit.no

Susanna Fuglerud

Kontorleder
90 08 51 49
susanna@nilstveit.no

Christian Gerardo Medina

Sivilarkitekt
465 90 478
christian@nilstveit.no

Joost Kors

Arkitekt
412 31 768
joost@nilstveit.no

Eline Reinung Martinsen

Sivilarkitekt MArch MNAL
959 01 524
eline@nilstveit.no

Jon Magnar Lønseth

Sivilarkitekt MArch MNAL
413 75 564
jon@nilstveit.no

Knut Sandum

Knut Sandum​

Teknisk tegner
408 70 780
knut@nilstveit.no

_DSC7062

Inspiration

Mennesker og naturen inspirerer oss

Vi skaper kreativ og god arkitektur som gjenspeiler kontekst og tilknytning til sine omgivelser

Services

Hva vi bryr oss om

Vi bryr oss om det vi lager. gjennom bred erfaring og ekspertise i det private og offentlige

about-competitions

Competitions

Konkurranser

Vi strekker oss med åpent sinn og tester uutforskete områder rundt oss for å kunne oppnå unik arkitektur