Om oss

Vi skaper arkitektur av ulik art ved å skape egen identitet gjennom tilpasning, utforming og med et søkelys på innovasjon og bærekraftmålene. Vi skaper arkitektur for deg gjennom god kommunikasjon hvor vår ambisjon er å overraske, begeistre og svare til forventninger!

Susanna Fuglerud

Daglig leder/ Kontorleder
90 08 51 49
susanna@nilstveit.no

Pawel Bogdan Kruk

Partner / Sivilarkitekt MNAL
969 00 977
pawel@nilstveit.no

Nils Tveit

Nils Tveit

Partner/ Arkitekt
909 21 113
nils@nilstveit.no

Joost Kors

Arkitekt
412 31 768
joost@nilstveit.no

Christian Gerardo Medina

Sivilarkitekt
465 90 478
christian@nilstveit.no

Eline Reinung Martinsen

Sivilarkitekt MArch MNAL
959 01 524
eline@nilstveit.no

 

Jon Magnar Lønseth

Sivilarkitekt MArch MNAL
413 75 564
jon@nilstveit.no

Knut Sandum

Knut Sandum

Arkitekt
408 70 780
knut@nilstveit.no

_DSC7062

Inspirasjon

Mennesker og naturen inspirerer oss

Vi skaper kreativ og god arkitektur som gjenspeiler kontekst og tilknytning til sine omgivelser

Tjeneste

Hva vi bryr oss om

Vi bryr oss om det vi lager. gjennom bred erfaring og ekspertise i det private og offentlige

about-competitions

Markedsføring

Konkurranser

Vi strekker oss med åpent sinn og tester uutforskete områder rundt oss for å kunne oppnå unik arkitektur