Hvem vi er

340655581_718926303305118_8767260152605737363_n

Joost Kors

Arkitekt/ Prosjekt- og utviklingsleder
412 31 768
joost@nilstveit.no

Pawel Bogdan Kruk

Sivilarkitekt MNAL/ Faglig leder/ Partner
969 00 977
pawel@nilstveit.no

Susanna Fuglerud

Kontorleder personal- og økonomi
90 08 51 49
susanna@nilstveit.no

Nils Tveit

Nils Tveit

Arkitekt/ Partner 
909 21 113
nils@nilstveit.no

340580667_1639442693196308_2733336239464064462_n

Trine Gammelsæter

Master i arkitektur
476 229 38
trine@nilstveit.no

Christian Gerardo Medina

Sivilarkitekt
465 90 478
christian@nilstveit.no

Eline Reinung Martinsen

Sivilarkitekt MArch MNAL
959 01 524
eline@nilstveit.no

 

Knut Sandum

Knut Henrik Sandum

Arkitekt
408 70 780
knut@nilstveit.no